Odds
- 1x2
- Over/Under
- Corners
- Cards
UEFA Champions League | |||
---|---|---|---|
Gent 3 1
Dyn. Kyiv 2
|
1:2 (1:1) |
|
|
Olympiacos 1
Omonia 4
|
2:0 (0:0) |
|
|
Molde 4
Ferencvaros
|
3:3 (0:1) |
|
|
UEFA Europa League | |||
Apollon Lim. 2
Lech Poznan 1
|
0:5 (0:1) |
|
|
Russia Cup | |||
Salyut-Bel...
Arsenal Tula
|
1:1 (0:0) AET 0:0 pen 3:4 |
|
|
Dinamo St
Rotor
|
3:0 FA decision |
|
|
Capital One Cup | |||
Millwall
Burnley
|
0:2 (0:1) |
|
|
Preston
Brighton
|
0:2 (0:0) |
|
|
Fulham
Sheffield Wed
|
2:0 (2:0) |
|
|
Stoke
Gillingham
|
1:0 (1:0) |
|
|
Leicester
Arsenal
|
0:2 (0:0) |
|
|
Fleetwood
Everton
|
2:5 (0:2) |
|
|
Chelsea
Barnsley
|
6:0 (2:0) |
|
|
Morecambe
Newcastle
|
0:7 (0:5) |
|
|
Russia 1. Division | |||
Akron
Yenisey
|
3:0 FA decision |
|
|
Krasnodar-2 3
Orenburg 1
|
1:1 (0:0) |
|
|
Volgar Ast... 4
Omsk 4 1
|
1:1 (1:1) |
|
|
Neftekhimik 2
Tekstilshc... 2
|
4:0 (1:0) |
|
|
Krylya Sovetov
D. Bryansk 2
|
7:0 (4:0) |
|
|
Shinnik Ya... 2
Chertanovo M. 4
|
1:1 (0:0) |
|
|
Alania 2
Spartak 2
|
2:1 (1:0) |
|
|
Fakel Voronezh 2 1
Tom Tomsk 1
|
0:0 (0:0) |
|
|
Veles 2
SKA Khabarovsk 3
|
1:0 (0:0) |
|
|
Torpedo Moscow 6 1
Nizhny Nov... 3
|
0:2 (0:0) |
|
|
Baltika 2
FK Chayka 5
|
0:1 (0:0) |
|
|
Ukraine Premier League | |||
Rukh Lviv 7
Shakhtar 3 1
|
1:1 (0:0) |
|
|
AFC Champions League | |||
Esteghlal F.C.
Al Ahli Saudi
|
3:0 (2:0) |
|
|
Shahr Khodro
Pakhtakor
|
0:1 (0:0) |
|
|
Armenia Premier League | |||
Lori
Pyunik Yerevan
|
1:0 (1:0) |
|
|
Australia NPL Queensland | |||
Gold Coast Utd
Peninsula
|
1:1 (0:0) |
|
|
Belarus Premier League | |||
Smolevichi
FC Minsk 1
|
0:4 (0:1) |
|
|
Brazil Serie B | |||
Operario
Cuiaba
|
1:1 (1:0) |
|
|
Colombia Primera Division | |||
Cucuta
Dep. Cali
|
3:3 (1:2) |
|
|
Copa Libertadores | |||
Barcelona SC 3
Flamengo RJ 3
|
1:2 (0:2) |
|
|
Est. Merida 2
Nacional M. 2
|
1:3 (1:2) |
|
|
Tigre 2
Bolivar 2
|
1:1 (1:1) |
|
|
LDU Quito 2
Sao Paulo 1
|
4:2 (3:0) |
|
|
CA Junior 2
Ind. del Valle 3
|
4:1 (1:1) |
|
|
Binacional 1
CA River Plate
|
0:6 (0:3) |
|
|
Egypt Premier League | |||
Masr 4
Al Ahly Cairo 1
|
0:3 (0:1) |
|
|
Estonia Meistriliiga | |||
Tammeka 5
Kalju 4
|
0:0 (0:0) |
|
|
Faroe Islands Premier League | |||
Tvoeroyri 2
Runavik
|
0:1 (0:0) |
|
|
Streymur 2
HB Torshavn
|
1:5 (1:2) |
|
|
Skala 1
Fuglafjordur 1
|
4:4 (2:2) |
|
|
Finland Veikkausliga | |||
Inter Turku 2
Honka 2
|
0:0 (0:0) |
|
|
SJK 1
Lahti 3
|
0:1 (0:0) |
|
|
Haka 4
RoPS 4
|
0:2 (0:0) |
|
|
Mariehamn 1
Ilves 2
|
0:2 (0:0) |
|
|
Germany Regionalliga North | |||
Luneburg
St. Pauli II
|
3:1 (1:1) |
|
|
VfB Oldenburg
Jeddeloh
|
1:1 (0:1) |
|
|
Heider SV
Lubeck
|
0:3 (0:0) |
|
|
Delmenhorst
TSV Havelse
|
1:6 (1:4) |
|
|
Hannoverscher
Hannover II
|
1:3 (1:1) |
|
|
Altona
Holstein K...
|
2:1 (0:1) |
|
|
Oberneuland
Wolfsburg II
|
1:0 (1:0) |
|
|
Norderstedt
Hamburg II
|
3:2 (1:2) |
|
|
Weiche
Drochtersen
|
1:0 (0:0) |
|
|
Germany Regionalliga Northeast | |||
Chemie Leipzig
Jena
|
0:2 (0:1) |
|
|
Lichtenberg
Auerbach
|
3:2 (1:2) |
|
|
Bischofswe...
Hertha II
|
1:1 (0:0) |
|
|
Meuselwitz
Viktoria B...
|
0:3 (0:1) |
|
|
Rathenow
Lok Leipzig
|
2:2 (1:0) |
|
|
Altglienicke
Babelsberg
|
1:1 (0:0) |
|
|
Chemnitzer
BFC Dynamo
|
0:1 (0:1) |
|
|
Cottbus
Fuerstenwalde
|
3:1 (2:0) |
|
|
Luckenwalde
Berliner AK
|
1:1 (0:0) |
|
|
TB Berlin
Halberstadt
|
1:1 (0:1) |
|
|
Germany Regionalliga Southwest | |||
Freiburg II
FSV Frankfurt
|
1:0 (0:0) |
|
|
Germany Regionalliga West | |||
Koln II
Dusseldorf II
|
0:0 (0:0) |
|
|
Homberg
Gladbach II
|
2:2 (0:1) |
|
|
Lotte
Lippstadt
|
2:2 (1:1) |
|
|
Wiedenbruck
Dortmund II
|
1:4 (1:0) |
|
|
Straelen
Oberhausen
|
1:1 (0:0) |
|
|
Wuppertal
Munster
|
1:1 (1:0) |
|
|
RW Essen
RotW Ahlen
|
3:2 (1:2) |
|
|
Wegberg-B.
Rodinghausen
|
0:2 (0:1) |
|
|
Bergisch G...
Schalke II
|
1:1 (0:0) |
|
|
Japan J. League 2 | |||
Kyoto
Tochigi 1
|
3:2 (1:1) |
|
|
Matsumoto
Ryukyu
|
1:6 (0:3) |
|
|
Ehime 2
Niigata 1
|
0:0 (0:0) |
|
|
Chiba
Yamaguchi 1
|
1:2 (0:0) |
|
|
Kanazawa
Verdy 2
|
0:0 (0:0) |
|
|
Avispa F 2
Kusatsu 4
|
1:0 (0:0) |
|
|
Machida 1
V-Varen
|
1:1 (1:0) |
|
|
Okayama 1
Montedio
|
2:1 (0:0) |
|
|
Giravanz K
Mito 1
|
0:3 (0:1) |
|
|
Omiya A
Tokushima 2
|
1:2 (0:2) |
|
|
Iwata 1
Kofu
|
1:1 (1:0) |
|
|
Japan J1 League | |||
Sapporo 1
Kashiwa 3
|
0:1 (0:0) |
|
|
Oita
Hiroshima 1
|
0:2 (0:0) |
|
|
FC Tokyo 1
Cerezo 1
|
2:0 (0:0) |
|
|
Kawasaki 1
Yokohama FC
|
3:2 (1:0) |
|
|
Kashima 2
Shonan 1
|
1:0 (0:0) |
|
|
Kobe 2
Tosu
|
4:3 (2:1) |
|
|
Gamba Osaka 1
Nagoya 3
|
2:1 (0:1) |
|
|
Shimizu 3
Urawa 1
|
1:2 (0:1) |
|
|
Yokohama M...
Sendai 1
|
3:1 (1:1) |
|
|
Kazakhstan Premier League | |||
Kaspij Aktau 2
Taraz 4
|
0:2 (0:1) |
|
|
Moldova Divizia Nationala | |||
Zimbru
Speranta
|
0:2 (0:1) |
|
|
Morocco Botola | |||
IR Tanger
Khemis Zemamra
|
0:0 (0:0) |
|
|
Berkane
FAR Rabat
|
2:1 (1:1) |
|
|
Myanmar National League | |||
Yadanarbon
Hantharwad...
|
1:3 (1:1) |
|
|
Magway
Southern M...
|
0:1 (0:0) |
|
|
Sagaing Utd
Ispe Fc
|
3:1 (2:0) |
|
|
Peru Primera division | |||
Huanuco 1
Cusco 5
|
1:0 (0:0) |
|
|
Cienciano
FBC Melgar 3
|
3:1 (1:0) |
|
|
Llacuabamba 3
Sporting C... 2
|
1:4 (1:1) |
|
|
Portugal Liga Vitalis | |||
Oliveirense
FC Porto B
|
2:2 (1:0) |
|
|
Cova Piedade
Coimbra
|
0:0 (0:0) |
|
|
Benfica B
Chaves
|
3:4 (0:3) |
|
|
Penafiel
Vilafranquense
|
1:2 (1:2) |
|
|
Leixoes
Mafra
|
0:2 (0:1) |
|
|
Russia Youth teams | |||
Dynamo Mos...
Akhmat Youth
|
2:2 (1:1) |
|
|
Zenit Youth
UOR U19
|
2:0 (1:0) |
|
|
Spartak Mo...
FK Tambov ...
|
3:1 (1:1) |
|
|
Lokomotiv ...
Rubin Youth
|
0:1 (0:1) |
|
|
CSKA Youth
Ufa Youth
|
1:4 (0:2) |
|
|
Strogino U19
Khimki Youth
|
2:0 (2:0) |
|
|
Rotor Youth
Krasnodar ...
|
0:4 (0:3) |
|
|
Ural Youth
Konoplev A...
|
3:0 FA decision |
|
|
Rostov Youth
Sochi Youth
|
2:1 (1:0) |
|
|
Sweden Div 1 | |||
Luleaa
Orebro Syr.
|
4:1 (2:0) |
|
|
Nykoping
Haninge
|
2:6 (2:1) |
|
|
Vasalund
Karlstad
|
3:0 (1:0) |
|
|
Eskilsminne
Karlskrona
|
3:1 (2:1) |
|
|
Motala
Varnamo
|
5:3 (2:1) |
|
|
Qviding
Lunds
|
0:0 (0:0) |
|
|
Gefle
Sollentuna
|
6:2 (2:2) |
|
|
Skovde
Assyriska IK
|
3:2 (1:1) |
|
|
Berga
Sylvia
|
1:1 (1:0) |
|
|
Tvaaker
Landskrona
|
0:2 (0:1) |
|
|
Team TG FF
Taby
|
2:1 (0:1) |
|
|
Linkoping
Oskarshamn
|
2:1 (0:1) |
|
|
Sandviken
Brommapojkarna
|
1:0 (0:0) |
|
|
Trollhattan
Utsikten
|
1:2 (1:2) |
|
|
Frej
Karlslund
|
3:2 (2:0) |
|
|
Lindome
Torns
|
2:0 (0:0) |
|
|
USA USL | |||
Austin Bold
Kansas City II
|
4:0 (0:0) |
|
|
Wales Premier League | |||
Druids
Flint
|
1:2 (0:1) |
|